גריל גז או גריל פחמים, מה עדיף? – כל התשובות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אין ספק שכדי להרים אירוע מהיר פשוט ומהנה, הפתרון הטוב ביותר הוא לעשות על-האש בבית ולהביא שלל בשרים, בירות וחברים. לכן, כל כך חשוב לרכוש לבית שלכם גריל ביתי טוב שיאפשר לכם נוחות וזמינות לאורך זמן מה שכמובן עדיף על פני האופציה של קניית גריל חד פעמי בכל פעם מחדש. אחרי שהחלטתם לקנות גריל, נשאלת השאלה הבאה- מה מעדיף גריל גז או גריל פחמים?

כדי לענות על השאלה הזו אספנו לכם כמה שיקולים שיעזרו לכם להבין מה היתרון בקנייה של גריל גז ומה היתרון בגריל פחמים:

  1. למה לקנות גריל גז?


    פשטות-

כולנו מכירים את הקושי ואת הסרבול שיש בלהדליק גריל פחמים. תמיד יש את שני ה”מומחים” שמתווכחים אם כדאי ללכת על שיטת “האוהל”, או על שיטת “הגליל” ובסוף בכלל לא מצליחים להדליק את האש, בזמן שכדי להדליק גריז גז צריך רק לסובב כמה כפתורים ותוך כמה רגעים כבר אפשר לצלות את הבשר. זהו יתרון גדול של גריל הגז שיעזור לכם להיות יותר גמישים ולא לבזבז סתם זמן על הדלקה.

סדר

גריל גז לא מלכלך יותר
מידי ומאפשר לכם לנקות אחריכם בקלות ולא להשאיר את כל חצר הבית צבוע בצבע שחור. גם הגריל עצמו מתנקה יותר בקלות בגלל שפחמים נדבקים לדפנות הגריל.חיסכון כלכלי- 

על פניו מחירו של גז פחמים זול יותר, אך בהסתכלות לטווח הרחוק יותר משתלם כלכלית לקנות גריל גז, שבדרך כלל צורך מעט מאוד גז בכל הפעלה ולא לוקח ממכם המון הוצאות נלוות, לעומת גריל פחמים שאיתו תצטרכו לקנות כל פעם גחלים מחדש. גריל גז גם מחזיק ליותר זמן מה שהופך אותו להשקעה הכלכלית המשתלמת באמת. 

  1. למה לקנות גריל פחמים?

    ניידות-  

בגלל שהוא לא צריך להיות  מחובר לשום דבר, אפשר להזיז את גריל הפחמים לכל מקום ואפילו לקחת אותו לטיולים במקרים מסוימים. לעומתו, גריל גז חייב להיות מחובר לצינור גז ולכן אי אפשר להזיז אותו ממקומו. אם פתאום יש שמש שנכנסת לעיניים, אם הרוח מעיפה את העשן לתוך הבית, היכולת להזיז את הגריל ממקום למקום תהיה מאוד מעוילה.

הטעם- 

אמנם זה נתון לויכוח, אבל יש משהו אמיתי (ופשוט טעים יותר) בטעם שיש לבשר שנצלה על גריל פחמים. גריל גז נותן כל מיני פתרונות אחרים לעניין הזה, אבל אין ספק שקשה לגרום לו לתת לבשר את אותו הטעם, שבסופו של דבר בשבילו קנינו את הגריל.

פחות סיכון- 

דווקא גריל פחמים הוא בטיחותי יותר בגלל שתי סיבות עיקריות- 

  1. עצם העובדה שיש אש אמיתית גורמת לאנשים להיות דרוכים יותר ולנהוג יותר בזהירות.
  2. גריל גז עלול להוביל לקצר או התלקחות במידה ועושים טעות כזו או אחרת שיכולה להוביל לשרפה גדולה בשל החיבור לבלון הגז

כמו שאפשר לראות, יש כל מיני יתרונות וחסרונות לכל אחד מהגרילים אך בכל מקרה כל אחד מהם ייתן לכן המון הנאה וישדרג את החצר שלכם ואת החוויה הבאה שתהיה לכם עם אורחים. אני אישית ממליץ בחום ללכת על גריל גז בגלל היתרונות שרשמתי למעלה ובגלל שהוא פשוט טוב יותר!

בין אם אתם עדיין מתלבטים ובין אם לא, כדאי לכם לראות מחירים וסוגים שונים ולבחור גריל גז עוד היום, הארוחה הבאה כבר מחכה לכם.
היכנסו עכשיו והזמינו>>